रामेछापको कुसेश्वर उमाबि परिक्षा केन्द्र बेथानमा अमर्यादित ढङबाट परिक्षा सञ्चालन ।।

चैत्र ५,रामेछाप
रामेछाप जिल्लाको परिक्षा केन्द्रहरुमा आज एस एल सि परिक्षा शान्तीपुर्ण रुपमा सुचारु भएपनि बेथान गाबिसको कुसेश्वर उमाबि परिक्षा केन्द्रमा भने अमर्यादित ढङबाट परिक्षा सुचारु भएको पाईएको छ । परिक्षार्थीहरुलाई मानसिक तनाब दिई डर र त्रास देखाएर परिक्षा सञ्चालन गरिएको पाइएको हो । त्यस्तै आफ्ना चिनजानको परिक्षार्थीहरु लाई चिट चोराउने तथा अन्य बिद्यार्थीहरुलाई भने डर र धम्की देखाईएको पिडित बिद्याथीहरुले गुनासो गरेका छन । समान्यतया प्रथमिक तह सम्म अध्यापन गराउने सिक्षकलाई मात्र गार्ड राख्नु पर्ने ब्यवस्था भएपनि उच्च माध्यमिक तहसम्म पढाउने शिक्षकलाई गार्ड राखएिको र सो बिषय बारे केन्द्राध्यक्ष डम्बर कार्किसँग बुझ्दा परिक्षा मर्यादीत बनाउनु यसो गरिएको जवाफ दिनु भएको पत्रकार राजेश भण्डारि ले जनाकारि दिनुभयो । रामेछाप जिल्लाका ७ वटा बिद्यालयबाट करिब ३०० जना परिक्षार्थीहरुले सो परिक्षा केन्द्रबाट परिक्षा दिएका हुन ।

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.