एमाले फर्पुको चौथो गाउँ अधिवेशन सम्पन्न ।।

चैत्र ७,रामेछाप
नेकपा एमाले गाउँ कमिटि फर्पुको चौथो गाउँ अधिवेशन फर्पुमा सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रम नेकपा एमालेका केन्द्रिय सदस्य तथा पूर्व सांसद देवशंकर पौडेलको प्रमुख आतिथ्यातामा भएको थियो । कार्यक्रममा एमाले वैकल्पिक केन्द्रीय सदस्य माधव ढुङ्गेल, जिल्ला कमिटि अध्यक्ष शान्तिप्रसाद पौडेल, उपाध्यक्ष प्रेम तामाङ लगायतले बोल्नु भएको थियो । अधिवेशनले पार्टीको विभिन्न भातृ संगठनहरु समेत गठन गरेको छ । पूर्णबहादुर तामाङको अध्यक्षतामा २५ सदस्सीय एमाले गाउँ कमिटि फर्पु गठन गरेको छ । त्यस्तै विष्णु तामाङको अध्यक्षतामा १९ सदस्सीय युवा संघ गाउँ इकाई किमिटि गठन गरिएको छ । निसा तामाङको अध्यक्षतामा ११ सदस्सीय अनेमसंघ गाउँ कमिटि फर्पु गठन गरिएको फर्पुबाट तीर्थविरक्त पाख्रिनले जानकारी दिनु भयो ।

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.