रामेछापको नागदहमा आमनेसामने बैठक सम्पन्न ।।

चैत ८ , रामेछाप
रामेछाप जिल्लाको नागदह गाविसमा आमनेसामने बैठक आइतबार सम्पन्न भएको छ । गाविस सचिव विरेन्द्रकुमा झाको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा गाविसले वितरण गरेको जेष्ठ नागरिक भक्ता पाउने नागरिकहरुको सन्तुष्टि कस्तो छ भनि छलफल गरिएको थियो । बैठकमा गाविसमा सामाजि सुरक्षा भत्ता पाउने नागरिकहरुको सहभागिता रहेको थियो । स्थानीय सरकारको जवाफदेहीता अभिवृद्धि परियोजनाको सहयोग तथा मानवअधिकार तथा सामाजिक न्याय संयोन केन्द्र रामेछापको आयोजनामा भएको कार्यक्रममा नेपाल पत्रकार महासंघ रामेछापका अध्यक्ष रमेश ढुङ्गेल, असल शासन जिल्ला समन्वय समिति रामेछापका अध्यक्ष दीपक भट्ट, परियोजनाका जिल्ला संयोजक उमङ्ग मैनाली लगायतको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रमको सहजिकरण परियोजनाकी फिल्ड अधिकृत कल्पना तामाङ र सामाजिक अभ्यासकर्ता सिर्जना कार्कीले गर्नु भएको थियो ।

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.