रामेछापमा घरेलु हिंसाका अधिकांस मुद्धाहरु मेलमिलापमा ।।

चैत्र ११,रामेछाप
जिल्ला प्रहरी कार्यालय रामेछापमा आएका घरेलु हिंसाका अधिकांस मुद्धाहरु मेलमिलापमा टुंग्याईएको पाईएको छ । कार्यालयमा आर्थिक वर्षको यो अवधिसम्ममा ९ वटा घरेलु हिंसाका उजुरीहरु परेकोमा ८ ओटा मुद्धालाई मेलमिलापमा टुंग्याईएको छ । त्यसमध्ये १ ओटा मुद्धालाई भने जिल्ला प्रसासन कार्यलयमा पठाईको जिल्ला प्रहरी कार्यलय रामेछापले जनाएको छ । महिला हिसाँका मुद्धामा भने सुन्यता रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यलयका असई फरेन्द्र कुमार थापाले जानकारी दिनु भयो । जिल्लामा महिला हिसाँका घटना भएपनि समुदाय र परिवारको डरले बहिर नआएको हुनसक्ने अनुमान गरिएको छ । यसैबिच जिल्ला प्रहरी कार्यलय रामेछापले जबरजस्ती करणी नियन्त्रण अभियान अन्तरगत पहिलो चरणको ३ महिने कार्यतालीका तय गरी अभियान अघि बढाएको छ । कार्यतालीका अन्तरगत कानुनी परामर्श लगतएत बिभिन्न जनचेतना मुलक कार्यक्रम अघि सारेको असई थापाले बताउनु भयो ।

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.